Pokračujte v prohlížení

Další alba autora

Podobná alba

Jestli se vám album líbí...

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
Rok v kraji víly Netřebky, prosinec 2018
Komentáře Přidat
Rok v kraji víly Netřebky, prosinec 2018
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Rok v kraji víly Netřebky, prosinec 2018

Popis

Prvního prosince se objevilo trochu sněhu a stále lehce mrzlo. Potom bylo počasí všelijaké a já jsem párkrát za sebou jela do Prahy a mezitím jsem se snažila ušít deku z lásky pro malou holčičku Denisku, i nějaké vánoční dárky. Na Lucii se konečně udělal den jako malovaný a tak jsem časně odpoledne vyrazila směrem k Chotuci. Nahoru jsem se dostala právě ve chvíli, kdy začal jeden z nejúžasnějších západů slunce, jaké jsem kdy viděla. Fotek z toho místa je hodně, nedokázala jsem jich už víc vyřadit. Podobný problém jsem potom měla se snímky, které jsem udělala na Silvestra na Oškobrhu i cestou tam a zpátky. Měla jsem štěstí, ten jediný den, dávno plánovaný na poslední focení, byl v řádce pošmourných dnů krásně slunečný.
Ve fotoalbu najdete také obrázky zajímavé duhy v Praze i spoustu betlémů, které jsme viděli ve skanzenu v Přerově nad Labem, když jsme tam o vánocích zajeli s vnoučaty. Cestování s nimi už není nikterak jednoduché, pět dětí musíme rozdělit do dvou aut a jezdit na výlety v koloně.
Když jsem připravovala své poslední album, uvědomila jsem si, kolik jsem toho nestihla vyfotit. Nebo nemohla. Třeba mi úplně chybí obrázek obecního vánočního stromu. Loni mě na večerních foto výpravách doprovázel černý kocourek Blekoušek, doteď mi na zahradě chybí. A bez něj jsem dojít k vánočnímu stromu nedokázala. Nedostala jsem se ani k soutoku Sánského kanálu a Mrliny. Teprve v posledních dnech v roce jsem objevila betonový mostek nad zavlažovacím kanálem na konci obce a fotila jsem Sánský kanál v Pátku. Ještě toho mám v okolí tolik co objevovat a přitom je už dost míst, kam se chci vracet. Fotit si sama pro sebe budu dál. Také bych se ráda čas od času vrátila k psaní pohádek o víle Netřebce.

Období

leden až prosinec 2018

Statistiky

  • 104 fotek
  • - zobrazení
  • 5 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Reklama
Reklama
Reklama

Další alba autora

Podobná alba