Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

vave-ri1 

Rok v kraji víly Netřebky, prosinec 2018

104 fotek leden až prosinec 2018 - zobrazení 193 komentářů
Prvního prosince se objevilo trochu sněhu a stále lehce mrzlo. Potom bylo počasí všelijaké a já jsem párkrát za sebou jela do Prahy a mezitím jsem se snažila ušít deku z lásky pro malou holčičku Denisku, i nějaké vánoční dárky. Na Lucii se konečně udělal den jako malovaný a tak jsem časně odpoledne vyrazila směrem k Chotuci. Nahoru jsem se dostala právě ve chvíli, kdy začal jeden z nejúžasnějších západů slunce, jaké jsem kdy viděla. Fotek z toho místa je hodně, nedokázala jsem jich už víc vyřadit. Podobný problém jsem potom měla se snímky, které jsem udělala na Silvestra na Oškobrhu i cestou tam a zpátky. Měla jsem štěstí, ten jediný den, dávno plánovaný na poslední focení, byl v řádce pošmourných dnů krásně slunečný.
Ve fotoalbu najdete také obrázky zajímavé duhy v Praze i spoustu betlémů, které jsme viděli ve skanzenu v Přerově nad Labem, když jsme tam o vánocích zajeli s vnoučaty. Cestování s nimi už není nikterak jednoduché, pět dětí musíme rozdělit do dvou aut a jezdit na výlety v koloně.
Když jsem připravovala své poslední album, uvědomila jsem si, kolik jsem toho nestihla vyfotit. Nebo nemohla. Třeba mi úplně chybí obrázek obecního vánočního stromu. Loni mě na večerních foto výpravách doprovázel černý kocourek Blekoušek, doteď mi na zahradě chybí. A bez něj jsem dojít k vánočnímu stromu nedokázala. Nedostala jsem se ani k soutoku Sánského kanálu a Mrliny. Teprve v posledních dnech v roce jsem objevila betonový mostek nad zavlažovacím kanálem na konci obce a fotila jsem Sánský kanál v Pátku. Ještě toho mám v okolí tolik co objevovat a přitom je už dost míst, kam se chci vracet. Fotit si sama pro sebe budu dál. Také bych se ráda čas od času vrátila k psaní pohádek o víle Netřebce.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron