Vave vave-ri1

Oblíbené

13 oblíbených alb 11 oblíbenců

Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

18 komentářů
84 komentářů
1 komentář
58 komentářů
Když jdu po Praze, tak většinou koukám do země. Zkušenost a opatrnost mě tomu naučily. Právě jsem vystoupil z devítky ve Spálené ulici a mám namířeno na Václavák. Ani nevím, proč jsem odtrhl pohled od chodníku. Asi mi nějaké prasátko přejelo přes rohovku. Zvedl jsem hlavu a spadla mi brada. V okolních oknech a výlohách to hraje všemi barvami a hlavně úplně jinak, než tady, dole na chodníku. Protože jdu ze svatby, tak jsem naštěstí pro tento případ vybaven. Tasím foťák a zhruba 10 minut pálím po všem, co se kde zaleskne. Zázrak bude trvat pár minut, tak musím konat rychle. Z fotografického vytržení mě vytrhne známé lehké podklouznutí. Kruci, já to věděl! Ozdoba na botě nechutně páchne a já se morálně připravuji na situaci, jak se budu muset v tramvaji přimknout k nějakému obzvláště vytúněnému bezdomovci, aby se hněv spolucestujících neobrátil proti mě :(
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
315 komentářů
Tradici karnevalu jsem popsala v loňském albu.Jelikož počasí si nelze objednat zároveň s pobytem ,jsou letošní obrázky a brka masek trochu navlhlé ,sluníčko občas nahradil externí blesk :) I přes to atmosféra letošního karnevalu předčila očekávání a už teď se těším na karneval další :)
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
1 398 komentářů
snůška těžko zařaditelnejch kravin :)
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
Deka ušitá pro Deky z lásky
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
32 komentářů
89 komentářů
Benátky 2015

Každoročně dva týdny před Popeleční středou se italské Benátky zahalí do pestrého šatu karnevalových masek. Toto období je totiž ve znamení karnevalu, jehož historie sahá až do 12. století. Poté, co byla jeho tradice v 18. století opuštěna, se první novodobý karneval uskutečnil v roce 1979 a obrovský úspěch mu zajistil další opakování. Ta do Benátek přitahují miliony návštěvníků lačnících shlédnout průvody masek v kulisách romantického města.
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
53 komentářů

Nebyla nalezena žádná alba.

reklama